Doplňkové služby

ŠKODA Originální díly

Dbáme na kvalitu a spolehlivost svých výrobků. Doporučujeme používat ŠKODA Originální díly, které neustále procházejí inovacemi i náročnými testy.

Montáž originálního příslušenství

Nabízíme vám odbornou montáž produktů ze sortimentu ŠKODA Originálního příslušenství jako např. tempomatu, autoalarmu, tažného zařízení atd. Naši mechanici provedou montáž příslušenství na vysoké profesionální úrovni a v souladu s předpisy stanovenými výrobcem.

Pronájem příslušenství

Pro případ, kdy nechcete investovat do nákupu příslušenství, máme pro Vás speciální nabídku. Za výhodné ceny Vám ho pronajmeme a cena montáže a demontáže příslušenství je u nás pouze 1 Kč. Nezapomeňte si vhodné příslušenství objednat v dostatečném časovém předstihu!

Ceník

Zapůjčení náhradního vozu

Po dobu opravy nebo servisní prohlídky vašeho vozu vám můžeme poskytnout náhradní vozidlo. Kapacita náhradních vozů je omezena, proto doporučujeme, rezervovat si ho již v okamžiku objednávky servisních prací. Platný ceník zde. V individuálních případech lze tuto službu poskytnout bezplatně. Více informací Vám podá servisní poradce.

Zjistit více

Čištění klimatizace

Pro pohodlné cestování je důležité správné fungování klimatizace. ŠKODA Servisní centrum nabízí její servis včetně kontroly všech funkcí a dezinfekce od plísní a bakterií.

Mytí vozu a čištění interiéru

Na přání můžeme Vaše vozidlo umýt a vyčistit jeho interiér. Ceník služeb najdete zde.